Про нас
Menu
Your Cart

Про нас

Від нас Ви отримуєте:

 

·Великий асортимент за помірними цінами;

 

·Гарантію на посаджені рослини 120 днів!

 

·Швидку доставку та якісну упаковку (кожне відправлення упаковується щільно в коробку еко-картону, що гарантує товарний вигляд);

 

·Любов і турботу про кожне Ваше замовлення :) 

Турбуємось про кожного, бо любимо те, що робимо!

 

Давайте знайомитись!

 

Мене звати, як Ви вже здогадались, Василь Іванович.

 

Ще з дитинства я любив їздити з дідусем та бабусею на дачу, де допомагав садити грядку та вирощувати різні сорти винограду. Це і вплинуло на вибір майбутньої професії, якою я займаюсь і по сьогоднішній день.До мене звертались друзі, родина, телефонували з інших міст по рекомендаціях яке насіння краще посадити і коли. Зрозумівши потребу в гарному врожаї, відбірному насінні, 25 років тому ми з дружиною розпочали сімейну справу. Сьогодні нам допомагають сини та донька.Разом з дружиною ми їздили в Голандію, Польщу, їздили по Україні, аби знайти відповідальних садівників, які люблять і віддаються своїй справі так само як і ми це робимо. Це було не просто, але ми це зробили, тому кожному із наших покупців ми гарантуємо високу якість продукції.

 

Моя мрія, аби кожне дерево, насіння чи цибулини придбані у нашому магазині приносили радість від гарного врожаю. Діліться  Вашими  побажаннями та пропозиціями  в соц. мережах. Бажаю всім вдалих покупок!