Купити саджанці барбарису
Menu
Your Cart

Барбарис

Барбарис
Барбарис - це дуже красива рослина, яка звертає на себе увагу будь-якої людини. Дуже часто вони мають яскраві та екзотичні забарвлення листів, а також вражають своїми розмірами. Барбарис не просто красивий чагарник, він ідеальна прикраса для вашого саду, паркової зони або навіть міського скверу. Ландшафтний дизайнер використовує цю рослину для створення дуже яскравих композицій, а також вдається до комбінування з іншими не менш яскравими і незвичайними рослинами. Барбарис також відноситься до спокійного типу рослин, які не вимагають до своєї персони особливої ​​уваги. Мінімальний догляд, полив, а також невелика кількість добрива - це все, що потрібно кущу.
Колiр
червоний
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
травень-червень
Ви тільки подивіться на цю красиву і яскраву рослину. Кущ барбарису зможе прикрасити не тільки вашу територію саду, але і стане шикарним доповненням будь-якого іншого місця в місті.Висота і ширина одного такого куща приблизно від до 2 до 3 метрів. Дозрівання плодів починається в період з вересня по ..
96.60грн 110.40грн
Висота
високорослий
Барбарис Тунберга Грін карпет- листяний чагарник, що досягає висоти до 2.5 м. Має витончену форму куща з дугоподібними гілками. Кора пагонів пофарбована в оранжевий колір, який з віком стає коричневим. Колючки на пагонах тонкі і короткі , листя дрібне, зеленого кольору, які до осені переходять у нас..
97.30грн
Колiр
червоний
Вид
багаторічний
Висота
середньорослий
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
травень-червень
Представляємо вашій увазі листяний чагарник, який досягає 2-3 метрів у висоту.Вирощувати цю рослину потрібно в місцях, де більше сонця, та й тінь вони зможуть пережити без проблем. Що стосується грунту, то земля повинна бути поживною і бажано її хоча б раз на тиждень поливати нормальною кількістю во..
96.60грн 110.40грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)