Камелія
Menu
Your Cart

Камелія

Камелія японська Єллоу- вирощується як вазони. Навесні та восени розкриває махрові лимонно- жовті квіти діаметром 12-14 см. При посадці не заглиблюйте кореневу шийку квітки, вона повинна знаходитись трохи вище рівня землі та дихати. Домашня температура утримання повинна бути не вище 14-16 С , а в зи..
454.30грн
Камелія японська Вайт- це чагарник, який у відносно м’якому кліматі вирощують як садову рослину, але в умовах з морозними зимами японська камелія вирощується в домашніх умовах. Та слід знати, що догляд за нею вважається не самим легким. Квіти нагадують троянди, та аромат у них відсутній. Розквітає ..
455.00грн
Камелія японська Пінк- це чагарникова рослина або досить високоросле дерево з еліптичним або яйцевидним листям. Цвітіння досить рясне і тривале, з грудня до квітня, після чого утворюються великого розміру округле насіння. Це високо декоративний сорт . На стадії цвітіння рослини потрібно забезпечити ..
482.30грн
Камелія японська Ред- вічнозелена рослина з дивовижно красивим цвітінням. Листя не опадає, прикрашаючи гілки темно- зеленим кольором. У січні- квітні кущ усипаний великими бутонами з порцеляновими пелюстками яскравого червоного відтінку. Коко Шанель дуже любила цю квітку. Висота її 1-3 м, формується..
483.70грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)