Бузок
Menu
Your Cart

Бузок

Бузок звичайний Сенсація- рослина, що широко поширена в нашій країні. «Сенсація»- один з прекрасних варіантів, серед всіх видів бузку. Це зовсім не вибаглива рослина щодо себе, має високу стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. За 365 днів бузок набирає близько 0.5 м висоти та може..
151.20грн
Бузок Мінует- чагарник з вертикально росту чим пагоном та біло- лавандовими квітами зібраними у вертикальні суцвіття. Має характерний легкий аромат. Листя загострене, темно- зелене, знизу сизо- зелене. Росте у висоту до 2 м., ширину 1.2-1.8 м. Цей сорт повільно росту чий. Любить полив та підгодівлю ..
153.30грн
Бузок Ред Піксі- кущ, який у висоту може досягати 170 см. Та й суцвіття мають 12-16 см., які характеризуються порівняно рідкісним для бузку червоним або яскраво- пурпуровим відтінком квіток. З часом забарвлення квіток стає світлішим. В ширину кущ розростається на 120 см. Має овальне листя з ледь пом..
165.90грн
Колiр
фіолетовий
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
травень-червень
Представляємо вашій увазі листопадний чагарник з неймовірним ароматом і красою.Рослина ніколи не залишається осторонь і її обожнюють абсолютно всі люди будь-якого віку. Це квіти дитинства, які чарують своїми яскравими і ніжними квітками можуть рости навіть без сильного догляду. Максимальна висота да..
158.76грн 181.44грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)