Купити саджанці магнолії
Menu
Your Cart

Магнолія

Магнолія
Магнолія - ​​це дуже красива і досить екзотична рослина. Цей чагарник або дерево прикрашено гарними квітами, які випромінюють дуже приємний і ніжний аромат. У період свого цвітіння, рослина викликає захват у кожної людини, так як нічого прекраснішого ви точно не бачили в своєму житті . Таку картинку неможливо буде забути. Магнолія відноситься до однієї з найдавніших рослин, які залишилися на землі, так як їй вже приблизно 140 мільйонів років. Дерево може досягати висоти в 30 метрів. У нашому магазині ви зможете купити велику кількість найрізноманітніших саджанців на свій смак. Цвіте магнолія навесні, пофарбована вона в самі незвичайні і яскраві поєднання всіх відтінків рожевого кольору.
Колiр
білий
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
квітень-травень
Хочемо представити вашій увазі дуже красиву і яскраву квітку, яка користується широким попитом серед садівників, так як він дозволяє прикрасити територію і виступає декоративним рослиною. Це один з найбільш древніх сортів квітів в світі, який відомий багатьом людям. Велика кількість людей ще з давні..
189.00грн 216.00грн
Висота
середньорослий
Магнолія Блек Туліп- красивий та елегантний багаторічник, один з найтемніших серед свого класу. Бутони келихоподібні, за формою нагадують тюльпани, забарвлені в насичений бордово- рубіновий колір. Розпускається в середині весни, до появи листя. Під час цвітіння магнолія наповнює все навкруги ніжним..
199.50грн
Колiр
рожевий
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
квітень-травень
Магнолія дуже красива і яскрава рослина, яка знайома кожній людині ще з дитинства. Це прекрасна і ніжна рослина забарвлена в рожевий колір і має яскраво виражений квітковий аромат. Цей сорт дуже популярний в Україні і запам'ятовується всім завдяки своєму довгому цвітінню, яке починається з самого мо..
181.44грн 207.36грн
Висота
середньорослий
Магнолія Розеа- це листопадний кущ чи дерево, з густою і компактною кроною, овальної чи напівкулястої форми. Листя зелене, яйцеподібне, яке розпускається після завершення цвітіння. Висота рослини до 2-3 м. Цвіте магнолія в березні- квітні, ніжно рожевими квітами. Коренева система поверхнева, вимагає..
181.30грн
Колiр
червоний
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
квітень-травень
Це неймовірна рослина, що подобається всім і без виключення. Якщо ви хочете посадити її в своєму саду, то будьте готові до того, що магнолія стане найголовнішою прикрасою його і королевою над усіма іншими рослинами.Ця дивовижна рослина починає свій сезон цвітіння навесні і дарує нам прекрасні квіти,..
181.44грн 207.36грн
Висота
середньорослий
Магнолія Хоней Тюліп- красивоквітучий багаторічник з бутонами кольору золотистого меду. Розпускаються вони рано навесні, до появи листя, на сонці не вигорають. Формою нагадують тюльпани, тільки дуже великі. Мають виражений приємний запах. Висота культури 2-2.2 м. Магнолія не вимоглива у догляді. Люб..
195.30грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)