Сосна
Menu
Your Cart

Сосна

Сосна гірська Мугус- вічнозелений хвойник з кулевидною кроною. Зростає повільно, щороку додаючи у висоту 15 см. У дорослому віці виростає не більше ніж до 2 м. Голки гострі й жорсткі, зібрані в пучки по 5 шт. Шишки в молодому віці темно- бузкові, а потім стають коричневими. Насіння у цієї сосни їст..
127.00грн
Сосна корейський кедр- це саме те дерево, яке дозволить смакувати кедровими горішками прямо в себе вдома. Дерево швидко росте, досягаючи у висоту до 40 м. Максимальний вік рослини 600 років. Крона має дуже декоративний вигляд. Шишки мають вигляд циліндра, при настанні стиглості горішків, шишка розси..
145.00грн
Сосна новорічна- це вічнозелене дерево, що відноситься до сімейства соснових. Живе рослина від 100 до 600 років. Росте дуже швидко, особливо перші 100 років. Це світлолюбиве дерево, час цвітіння наступає в кінці весни, але процес проходить без появи квіток. В результаті утворюються шишки. Насіння со..
143.25грн
Сосна чорна- круглий хвойний чагарник, з темно- зеленою хвоєю. Висота дорослого дерева сягає 4 м., крона пірамідальна . Росте повільно, щорічний приріс 10 см. Хвоя довга, темно- зеленого кольору, зібрана по 2 шт. Шишки жовто- коричневі, декоративно виділяються на фоні темно зеленого листя. Сосна не..
145.00грн
Сосна шотландська- це дерево, що виростає до 30 м. Росте дуже швидко. Має легкий хвойний аромат. Хвоя тримається зазвичай 2-3 роки. Шишки поодинокі або по 2-3, на загнутих вниз ніжках. Дуже світлолюбива і морозостійка , не вимоглива до родючості ґрунтів рослина. Дерево буде відмінно доповнювати комп..
161.00грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)