Жасмин
Menu
Your Cart

Жасмин

Жасмін( чабушник) Єлоу Хілл- це ніжна і вишукана рослина, що прикрасить ваше подвіря. Висота її 60-80 см. Квіти великі, зібрані в суцвіття по 5-7 шті дуже пахливі. Цей сорт є хорошим варіантом для починаючих садоводів, так як не вимагає до себе великої уваги. Він зимо стійкий. Кущ спочатку росте пря..
149.10грн
Жасмін( чабушник) Лемуана- це розкидистий кущ, що росте у висоту 1-3 м., ширина крони1.5-2 м. Листочки світло зелені, проте їх колір дуже насичений. Квіти білі, великі(2-4 см в діаметрі). Бувають прості, а бувають з вигнутими пелюстками. Жасмін має дуже інтенсивний запах. Суцвіття розпускаються в че..
154.70грн
Жасмін( чабушник) Монблан- це красивоквітучий чагарник з надзвичайним ароматом. Це карликовий кущ, хоч і росте до1.2 м , правда , якщо це буде сонячна ділянка. Монблан формує короткі суцвіття величиною до 3 см. Квітки напівмахрові, білосніжні. Цвіте чабушник з червня по липень, розповсюджуючи свій а..
153.30грн
Жасмін( чабушник) Розас- це декоративний чагарник, який в період цвітіння повністю покривається багаточисельними білосніжними квітами. Аромат дуже сильний, що служить основою для багатьох парфумерних композицій. Листочки має великі, зелені. Цвіте майже місць, та треба проводити санітарну обрізку дві..
151.90грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)