Вейгела
Menu
Your Cart

Вейгела

Вейгела Ред Принц- це компактний декоративний чагарник, висотою до 1.5 м., з широко розпростертою кроною та спадаючими гілочками. Квіти насичено червоного кольору, дуже гарно дивляться на фоні ярко зеленого листя. Не вимогливий до догляду. Щорічний приріст 15-20 см. Цвіте вейгела в травні- червні і ..
149.10грн
Вейгела Розеа-красиво квітучий листопадний чагарник середньої величини із соковитим зеленим листям. Цей сорт дуже морозостійкий. Висота дорослої рослини около 2.5 м. За сезон добавляє у рості десь 40 см. Квітки- дзвіночки ( величиною около 4 см) розового кольору зібрані у суцвіття, з ніжним і приємн..
150.50грн
Вейгела Рубідон- це чагарник, який високо цінується садоводами за високу декоративність та невибагливість. Квіти мають форму дзвіночків. Цей сорт зацвітає в травні, щільно покриваючись розовими дзвіночками. Вейгела Рубідон цвіте двічі- весною та в кінці літа. В саду вона гармонійно дивиться поруч з ..
168.00грн
Вейгела Санні Прінцес-повільно ростучий кущ, з кулькоподібною кроною. Листочки дуже яскраві, темно- зелені з жовтими краями. В червні- липні чагарник покривається багаточисельними розовими квіточками у вигляді дзвіночків, зібраних по декілька штук. Цвіте около місяця. Ця рослина добре зимує, не потр..
156.10грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)