Купити саджанці Азалії
Menu
Your Cart

Азалія

Азалія
Азалія - ​​це дуже яскравий, ефектний і просто красивий чагарник, який вражає своїм зовнішнім виглядом і ароматом кожну людину. За допомогою своїх квітів, Азалія здатна перетворити будь-яку ділянку в справжню казку. Зазвичай рослина забарвлена у фіолетовий, кораловий, жовтий і білий колір. Також варто відзначити, що досвідчені садівники відзначають факт того, що рослина зовсім невимоглива і не примхлива. Купити саджанці азалії можна прямо зараз у нашому магазині за найбільш доступними цінами. Це відмінна рослина, яка була повністю адаптована під кліматичні умови України.
Висота
низькорослий
Азалія блю - це карликовий сорт азаліі, що дає ефект розсипаних по траві квіточок ніжно фіолетового кольору. В десятирічному віці буде висотою 50 см., і шириною до 1 м. Квітки фіолетового кольору, величиною до 4 см., які дуже рясно покривають кущ під час цвітіння. Цвіте азалія 18-20 днів. Цей сорт м..
227.50грн
Колір
Білий
Вид
Багаторічний
Висота
середньорослий
Азалія Вайт— наймовірно красивий кущ, який досягає одного метра висоти. Час цвітіння 5—6 місяці, а термін цвітіння— 5 тижнів. Кущ має периноподібну форму крони, полюбляє сонячну або напівсонячну сторону. Взимку витримує до -23 С. Підходить для оформлення кам’янистих і японських садів. Білосніжні кві..
219.10грн
Висота
низькорослий
Азалія пінк- це багаторічний кущ, який росте дуже повільно. Досягає у висоту 60 см., шириною до 1 м. Кущ не любить прямих сонячних променів, краще росте у напівтіні. Дуже любить вологий клімат та кислий ґрунт. Кущ витримує морози до -20 С. Розова азалія дуже гарно пахне, час її цвітіння - травен, че..
247.80грн
Колiр
Червоний
Вид
Багаторічний
Висота
низькорослий
Азалія ред— це кущ, який росте дуже повільно, він компактний, периноподібний. За 10 років виростає до 0.5-0.8 м. Листочки маленькі, темно зеленого кольору. Квітки напівмахрові, невеличкі. Кущ добре підходить для висадки в домашніх садах та альпінаріях . Любить напів тінь, можна на зиму вкривати. Вит..
221.20грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)