Купити саджанці фундука
Menu
Your Cart

Фундук

Фундук

Фундук – кущ з родини березових. Вегетаційний період цієї рослини ранній – починається на початку лютого за умови м`якої зими, плоди з`являються вже в середині літа.

 Фундук запилюється із залученням вітру, більшість сортів відносяться до перехресно запилюваних, тож головною засадою запилення є наявність двох дерев – чоловічого та жіночого суцвіття.

 Фундук – має надзвичайно корисні та смачні плоди, які містять вітаміни, жири, макро- та мікроелементи. Переважно цей продукт використовується в кондитерській справі.

 Купити саджанці фундука в Україні

 Для того, щоб почати вирощувати фундук, оберіть необхідний сорт і зверніться до спеціалізованого магазину, де можна проконсультуватися та остаточно визначитися з цим.

 Де купити саджанці фундука 

 Фундук, до речі, ще й гарно буде виглядати на присадибній ділянці, він доповнить своєю присутністю будь-який екстер`єр. Для того, щоб отримати швидкий фідбек, вигідні ціни й оперативне доставлення, звертайтеся до нас і ви запевнитися в цьому на власному досвіді.

 Догляд за саджанцями фундука

 Фундук достатньо непримхлива рослина, однак на його особливості теж потрібно зважати.

Під час вибору саджанців, необхідно зважати на їхній зовнішній вигляд. Так, наприклад, висота здорових саджанців складає 1 м, на кроні має бути декілька пагонів. Якщо рослина дворічна, то вона дасть врожай уже на наступний рік після посадки. Нагадуємо, що під час посадки важливо садити «парні» дерева, щоб відбувалось запилення. Обирайте місце для свого майбутнього деревця, де буде гарно світити сонце, адже тільки в такому разі фундук буде почувати себе комфортно. Не забудьте подбати також про захищеність від холодних вітрів і протягів, дерево цього не любить. Ґрунт під фундук має бути нейтральним, легким і родючим.

Під час посадки не забудьте зробити обрізку, а далі це можна робити лише за необхідністю.

Полив. У залежності від регіону, важливо також слідкувати за рівнем вологості ґрунту. Починати зрошення слід, коли вологість ґрунту падає за 75%.

Штучне запилення. Для формування плодів для рослини необхідний пилок, якщо сталось так, що чоловічі суцвіття замерзли або ж взагалі відсутні, то можна скористуватися штучним запиленням.

Для цього не потрібно якоїсь особливої підготовки, просто зріжте кілька гілок на початку лютого та помістіть їх у воду. Важливо, щоб саме зрізані кінці були в ній. Поруч розстеліть плівку таким чином, щоб вона залишала на своїй поверхні пилок, який буде осипатися з гілок. Спочатку накрийте ємність плівкою, це буде стимулювати появу чоловічих суцвіть. Коли почне опадати пилок, приберіть плівку та зберіть його в чисту суху банку. Зберігати банку варто в холодильнику. Коли прийде час навесні та жіночі суцвіття будуть готові до запилення, розведіть пилок з водою та обприскуйте щотижня.

Щодо підживлення фундука, то перше треба проводити тільки роки через три після посадки.

Коли настає час збирати горіхи, зазвичай процедуру потрібно повторювати щотижня. Можна полегшити собі життя та трусити плоди, наприклад, на заздалегідь підготовлене покривало. Після того, як зібрали горіхи, не залишайте їх – просушіть, а вже потім прибирайте на зберігання.

Хвороби та шкідники. Очевидно, що без них не обійдеться вирощування фундука, тож обов`язково подбайте про захист і профілактику від хвороб.

Поширені хвороби:

·       моніліоз

·       сіра гнилизна

·       борошниста роса

У будь-якому випадку використовуйте тільки спеціалізовані препарати, інсектициди, обробляйте ними ґрунт і власне дерево.

Дбайте про фундук і він буде завжди вас радувати смачними смаколиками!

Чому варто купити саджанці фундука у нас?

✦ Гарантія якості (сертифікований товар)

✦ Готівковий та безготівковий розрахунок

✦ Швидка доставка по території України

✦ Мінімальне замовлення від 200 гривень

✦ Безкоштовна консультація від провідних спеціалістів

✦ Наявність бонусів для постійних клієнтів

 

Колiр
коричневий
Вид
багаторічний
Висота
150-180 см
Період сіяння
березень-травень,вересень-листопад
Період дозрівання
липень-вересень
Представляємо вашій увазі відмінний сорт фундука. Ці горіхи славляться відмінним смаком і технологічними характеристиками. Ядро має круглу форму і добре можна очистити від плівки. Перший урожай горіхів після посадки саджанця буде великим і дасть багато плодів вагою 2-3 грами.Фундук містить в собі ве..
295.46грн 280.69грн
Колiр
коричневий
Вид
багаторічний
Висота
150-180 см
Період сіяння
березень-травень,вересень-листопад
Період дозрівання
липень-вересень
Представляємо вашій увазі відмінний сорт смачного фундука, який вивели селекціонери з України. Фундук містить в собі велику кількість вітамінів, тому корисний для здоров'я як дорослих так і дітей. Кожен день фундук рекомендовано вживати навіть тим, хто сидить на дієті. Один плід важить приблизно 2-3..
297.55грн 282.68грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)