Купити мінеральні добрива
Menu
Your Cart

Добрива

Добрива
Здоров’я та привабливий вигляд будь-яких рослин залежить від підкормки добривами. Їх ефект обумовлений наданням одного, кількох дефіцитних хімічних компонентів, необхідних для нормального зростання та розвитку рослинності. Існує велике різноманіття добрив, котрі поділяються на такі види:
  • Мінеральні – необхідні грунту для поповнення запасів поживних сполук, до них відносяться азот, фосфор, калій. Азотні добувають, головним чином, у результаті синтезу аміаку та молекулярного азоту та водню. Фосфорні входять до складу білків. Утворюється із апатитів, фосфоритів, вівіантів та відходів металургійної промисловості.
  • Калій же –  регулятор багатьох життєвих процесів. 
  • Органічні – речовини рослинного й тваринного походження. До них відносять перегній, компост, деревинна тирса, зелені добрива. Допомагають покращити фізичні властивості та структуру грунту, його повітряний та водний режими, зюагачує грунт легкорозчинними корисними речовинами.
  • Органічно-мінеральні – одержують шляхом фізичної та хімічної взаємодії органічних й мінеральних компонентів. Найпоширенішими серед них є торф’яноаміачні, торф’яномінерльні. Вони покращують фізичні властивості землі, збільшують запас поживних елементів. 
  • Бактеріальні – корисні тим, що бактерії покращують структуру, склад землі чи захищають рослину від захворювань.
  • Стимулятори зросту – допомагають рослина укоренитися та знижують ризик падіння плодів. 
  • До того ж поділяють на сухі та рідкі. 

Купити добриво в Україні

Для покупки якісних підкормок, потрібно відповідально віднестися до вибору місця, де робитимете замовлення. Проаналізувавши пропозиції, зупиніться на перевіреному магазині.
Інтернет-магазин «Рослини від Василя Івановича» гарантує якість товару, адже співпрацює із кращими постачальниками Польщі, Голандії та місцевими. Дякуючи великому асортименту, можна обрати найефективніше. Замовлення можна оформити на сайті чи зателефонувавши. Менеджери допоможуть при виборі товару. Цінова політика достатньо лояльна. Окрім цього допоможе заощадити вибір акційних товарів. Постійним клієнтам пропонується бонусна система. Замовляти можете у будь-який куточок країни у відділення Укрпошти, Нової пошти. У разі суми заказу на 1000 гривень доставка безкоштовна Укрпоштою. 

Переваги добрив у садівництві

Садівники знають про те, що часто ґрунтовому шару, на якому планується посадка культури, не вистачає якихось елементів, впливаючи на швидкий зріст та розвиток культури. В таких випадках застосовують різні підкормки. Рослина на різних етапах розвитку вимагають поживних речовин у різній кількості. Азот поглинають активності росту, фосфор необхідний у момент проростання, калій відіграє важливу роль під час підготовки до зими. Ці елементи вони отримують завдяки мінеральним добривам. Головною їхньою перевагою вважається те, що поживні речовини, котрі знаходяться у складі мінеральних добрив, не потребують довгої взаємодії із грунтовими мікроорганізмами. Таким чином одразу засвоюються рослинами. Як результат такий тип підкормок збільшує швидкість впливу. В свою чергу корисні сполуки, органічних добрив легкодоступні рослинам після їх мінералізації. Вносяться один раз на рік в теплий період (ранньою весною або восени), коли земля прогріється. Сухі підкормки вживають щоб природні опади забезпечили поглинання корисних речовин корінням (використовують перед опадами). Рідкими обробляють, навпаки, після опадів або рясного поливу.

Наші переваги

На сайті «Рослини від Василя Івановича» знайдете велику кількість різноманітних добрив на будь-який смак. Тут можете обрати для окремої рослини, видів, клумб, газонів, кімнатних рослин, проти шкідників та хвороб. Наприклад, комплексне добриво Стимул NPK універсальний використовують для кімнатних та садових культур. Воно забезпечує повноцінне харчування, стійкість до хвороб. Стимовіт Укорінювач допоможе на початковому етапі зміцнити рослину. Він використовується під час посадки. Для обробки овочів проти шкідників підійде якнайкраще Протруйник Агромаксі Агрозахист. Якщо бажаєте покращити врожай на городі та садку придбайте Агроном Профі для саду та городу. Він стане головним помічником садівника. Позбавитись набридливих мурах на своїй ділянці допоможе Агромаксі Антимурав’їн Універсальний. Одного використання вистачить на 3 місяці. Всі товари сертифіковані та якісні. До кожного з них додається інструкція для використання.

Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Відмінний засіб, який можна купити за приємною ціною. Агромікс - це ідеальний стимулятор росту, який сприяє прямому збільшенню енергії, а також сходів насіння. Найкраще препарат використовувати на грядках з картоплею, капустою і помідорами. Засіб підвищує урожай і рівень зростання цих овочів приблиз..
23.93грн 22.74грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Засіб котрий призначений для використання і боротьби з капустянкою. Речовина здатна вразити нервову систему комахи, це призводить до його паралічу, внаслідок чого, комаха просто вмирає. Препарат здатний впоратися з комахами на різних стадіях їх життя, як з личинками, так і з великими шкідниками...
23.67грн 22.49грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі засіб яке здатне впоратися з такими шкідниками, як мурахи. Препарат здатний впоратися з комашками на земляних ділянках, біля домашніх квітів і розсади. Для того щоб мурахи зникли з ділянки, варто сіяти лише верхній шар землі на 2 або 3 сантиметри, потім просто розсипати пре..
22.37грн 21.26грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі комплексне добриво для винограду. Завдяки кращому складу, збалансованого за допомогою великої кількості вітамінів і мінералів, зростання, зовнішній вигляд, смак і якість плоду в цілому дуже сильно зміниться і звичайно ж в кращу сторону. У складі міститься калій і магній. Ро..
74.17грн 70.47грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб для вашого газону. Добриво дає відмінний результат. З його допомогою можна підняти не тільки зростання газону, але і змінити його зовнішній вигляд, а також наповнити більш насиченим відтінком. Засіб не містить в собі негативних речовин, так що ніяк не вплине..
73.13грн 69.48грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Відмінне добриво вищої якості від українського виробника, яке гарантує ідеальний результат після використання. Головка капусти стане більш волога, а також змінить свій смак, стане набагато смачніше і свіже. Також варто відзначити, що засіб можна розчинити як в холодній, так і в гарячій воді...
58.82грн 55.88грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб для квітучих рослин за супер доступною ціною. За допомогою цього добрива ви зможете в кілька разів підняти якість землі. Також важливо відзначити, що розчин підходить абсолютно всім рослинам, які здатні цвісти. З його допомогою кожен бутон стане яскравішим і..
75.26грн 71.50грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Відмінне добриво вищої якості від українського виробника за доступною ціною, яке допоможе привести ваші клумби в повний порядок. За рахунок цього кошти рослини отримають комплекс вітамінів, які допоможуть їм цвісти в майбутньому яскравіше і краще. Розчин можна приготувати в будь-якій воді, не має зн..
72.91грн 69.27грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб за дуже приємною ціною від українського виробника. Даний засіб має ідеальний склад, який допомагає корінню набратися всіх необхідних елементів. Засіб робить його міцніше і сильніше, також за рахунок нього буде змінюватися і сама рослина, так як стане набагат..
73.24грн 69.58грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Відмінний засіб за найдоступнішою ціною допоможе вам тримати ваші овочі на грядці в повному порядку. Це комплекс мінералів, який розрахований на огірки і кабачки. Поливати рослини можна в будь-якому вигляді, вони все одно будуть насичені всіма важливими і потрібними мікро і макроелементами, яких най..
75.36грн 71.60грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб за найнижчою ціною, який допоможе прекрасним рослинам мати відмінний живий і насичений зовнішній вигляд. Цей засіб містить в своєму складі повний комплекс вітамінів, яких не вистачає рослинам на початковому етапі життя. Тому, якщо ви хочете виростити здорові..
74.22грн 70.51грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі найкращий засіб добрива, який можна використовувати в будь-якому вигляді поливу рослин. Речовина дуже добре і швидко засвоюється всередині плодів, а це значить, що вони будуть насичені усіма важливими компонентами і мінералами з вітамінами, які сприяють зростанню плодових і..
73.95грн 70.26грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Унікальний засіб екстра-класу тепер може стати вашим помічником. З його допомогою можна швидко і якісно надати бездоганний вигляд як полуниці так і суниці. Використання цього засобу не шкодить плодам, а тільки робить їх краще і смачніше за дуже короткий термін. Змінюється не тільки смак, але і колір..
73.29грн 69.63грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінну речовину, яка допоможе наситити розсаду найважливішими компонентами і мікроелементами. Засіб швидко засвоюється в грунті і самих рослинах, тому плоди стають більш захищеними від паразитів і посухи. На них також не перейде грибкова хвороба...
72.86грн 69.22грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі універсальний концентрат нового покоління для саду та городу. Він допомагає прискорити дозрівання плодів. Також їх смак і аромат стане набагато краще і більш насиченим, а цвітіння в кілька разів пишніше. Втомлених і поганих плодів стане менше і шкідники для них будуть не та..
72.69грн 69.06грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб нового покоління, який можна купити за супер ціною прямо зараз. Універсальна речовина насичена найважливішими компонентами, які допомагають томатам і перцям набути відмінний відтінок і соковитість плода. Також варто відзначити, що рослина не буде піддаватися..
75.04грн 71.29грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб, який допомагає трояндам стати краще, яскравіше і міцніше. За допомогою повного комплексу рослина стане жвавіше виглядати, не буде піддаватися сонячним променям, стане стійкіше до вітру та дощу. Препарат здатний розчинитися дуже швидко навіть в холодній воді..
72.64грн 69.01грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінне комплексне засіб по супер доступною ціною, яка здатна розчинятися як у холодній, так і в гарячій воді. За допомогою всіх найнеобхідніших компонентів і вітамінів, фіалка тепер буде захищена від сонячних променів, а також її листя і бутони будуть набагато більш насич..
75.26грн 71.50грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі новий комплексний засіб, який допомагає тримати хвойні дерева в повному порядку. За рахунок всіх компонентів і вітамінів хвойні стануть набагато свіжішими, будуть насичені найважливішими речовинами для росту і зовнішнього вигляду. Тепер для них не страшний ні холод ні спека..
73.24грн 69.58грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Універсальний, ідеальний засіб для ваших рослин, насіння та розсади. Комплексне добриво працює так, що стануть набагато стійкішими до погодних умов, а також різного роду шкідників і грибкових інфекцій. Використовувати засіб можна в будь-якій системі поливу, також важливо запам'ятати, що розчинити йо..
74.33грн 70.62грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб для підтримки рівня життя рослин кімнатних. Це допоможе вашій рослині не тільки виглядати набагато краще і свіжіше, а й мати товстий корінь, який буде міцно тримати всю рослина на собі і не піддаватися різного роду шкідникам і погодним умовам. Комплексне доб..
75.26грн 71.50грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб, який бореться з комарами. Це спрей екстра-класу, який ніяк не впливає на людину, його організм і здоров'я, а приносить шкоду тільки комарам. Вас більше не будуть турбувати настирливі комахи, які не дають спати або знаходитися вночі на вулиці...
98.30грн 93.39грн
Колiр
суміш
Вид
однорічний
Висота
середньорослий
Період сіяння
квітень-червень
Період дозрівання
липень-жовтень
Обробка такого засобу потрібна всього лише одна і її вистачає на цілий сезон. Це відмінний захист для таких рослин як, буряк, картопля, капуста і морква, перець і томати. Термін його дії триває приблизно 40-45 днів. Кожна розсада буде повністю під захистом, тому ніяка капустянка не стане руйнувати в..
71.12грн 67.57грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
За допомогою такого засобу ви зможете радіти красою вашого газону. Цей засіб було перевірено не тільки найкращими фахівцями, а й часом. Створено його було за допомогою кращих мікроелементів і вітамінів, а також природних речовин. Якщо додати цей засіб в грунт, то вона стане набагато краще. Зроблено ..
55.76грн 52.98грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб, який було розроблено за допомогою найкращих фахівців. З його доповненням абсолютно кожен вид декоративно-листяної рослини стане набагато краще не лише за зовнішнім виглядом, але й за його корінь, а також за рахунок грунту з великою кількістю мінералів і віт..
54.57грн 51.85грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Тепер якість ваших рослин стане ще краще. Кактуси знайдуть насичений колір, а також стануть більш здоровими і свіжими. Все це за рахунок позитивних і поживних властивостей цієї речовини, яку можна придбати по супер ціні. Засіб можна використовувати для кореня і не тільки. Також їм можна користуватис..
55.91грн 53.12грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб, який порадує вас не тільки своєю вартістю, але також і шикарними властивостями. Засіб має цілющі характеристики, а це значить, що кожна оброблена рослина в саду або будинку, буде сильніше, гарніше і звичайно ж здоровіше.Це насправді правда, так як засіб доп..
55.22грн 52.46грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представлений засіб може сміливо похвалитися тим, що містить в собі велику кількість корисних компонентів і вітамінів. За допомогою цієї речовини, кожна рослина буде насичена великою кількістю мікроелементів і вітамінів. Рослини стануть не тільки красивими, але ще і здоровими. Також кожен овоч після..
56.75грн 53.92грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний препарат, який можна легко використовувати для поливу, а також для обприскування різних пальмових культур. Також посадковий матеріал можна замочувати. Тепер кожна пальма, яка була вами вирощена, отримає нове життя, так як її зовнішній вигляд стане набагато краще і..
57.84грн 54.95грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб по супер ціні, яка сподобається кожній людині. Біогумус - це основа даного засобу, яка до того ж ще й насичена великою кількістю корисних речовин і вітамінів, а також мікроелементів. За допомогою даного засобу можна швидко і якісно підвищити родючість землі...
56.90грн 54.06грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Хочемо представити для вас ідеальний засіб, який буде вашим помічником. З самої першої хвилини, вас порадуєте ціна на нього, ми в цьому точно впевнені. Даний засіб допоможе рослині виглядати краще і якісніше. Така рослина отримає велику кількість корисних компонентів і вітамінів, які допоможуть росл..
54.95грн 52.21грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Пора подбати про цю красуню. Якщо ви володієте трояндами, тримаєте їх в своєму саду, то повинні точно розуміти, що їм потрібно добриво. Найкращим добривом нашого часу виступає якраз цей засіб, який містить в собі велику кількість корисних компонентів і вітамінів, а також мікроелементів, які допомага..
55.22грн 52.46грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Представляємо вашій увазі відмінний засіб по супер приємній ціні. Використовувати цей засіб потрібно не часто, але ця речовина все одно позитивно впливає на будь-яку хвойну рослину. Це відмінний засіб, який допоможе хвойній рослині набратися гарного відтінку, а також отримати додаткові речовини, в я..
55.44грн 52.67грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Прекрасний засіб по супер ціні, можна замовити прямо зараз і прямо тут. Цей засіб коштує недорого, але включає в себе величезну кількість поживних речовин і вітамінів, а також мікроелементів, які обов'язково потрібні кожній цитрусовій рослині. Тепер вони будуть мати більш насичений смак, стануть шви..
55.91грн 53.12грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Без даного засобу не може обійтися ніхто. Його дуже важливо використовувати перед посадкою рослини і після нього. Підходить для цибулин і іншого матеріалу. Засіб насичений великою кількістю корисних речовин, а також вітамінів, які потрібні кожній рослині. Це прекрасна речовина, яка коштує недорого і..
54.95грн 52.21грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Збалансована речовина, яка складається з азоту і фосфору. Призначена для кімнатних рослин і виготовлена українським виробником. У своєму складі має макро- і мікроелементи, які допомагають рослині цвісти краще. Також є і комплекс вітамінів, який додає стійкості до хвороб та інших несприятливих умов у..
39.33грн 37.37грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Добриво наповнене мінеральними речовинами. У своєму складі містить фосфор, азот і калій. Дуже добре підходить для підгодівлі багатьох кімнатних рослин. Серед них можна легко знайти: фікус, драцену і багато інші видів. Стимул допомагає: 1) Повноцінно живити рослину; 2) Підвищує зростання; 3) Рослини ..
39.48грн 37.51грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Збалансоване добриво від українського виробника призначене для кімнатних рослин і підтримки їх життя. Застосовувати його варто для добрива орхідеї. Підходить дана речовина для всіх видів і навіть гібридів цієї квітки. Речовина допомагає рослині: 1) Швидше рости і мати приємний зовнішній вигляд з яск..
37.80грн 35.91грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Це рідка речовина, яке допомагає рослинам тримати повну стійкість від хвороб та інших негативних умов утримання. Застосовувати речовину слід для ідеального зовнішнього вигляду фіалок. Такі фіалки як: Посмішка весни, Імперіал, Наталі і інші можуть мати такі характеристики: 1) Повноцінне харчування; 2..
38.39грн 36.48грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Ідеальна речовина для підтримки рівня життя різноманітних рослин цибулевих. Рідкий стимул містить велику кількість корисних мікроелементів, які потрібні для життя і процвітання таких рослин як: ірис, крокус, лілія, гіацинта і багатьох інших. Речовина ідеально живить рослини; Підвищує зростання і роз..
38.89грн 36.95грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Універсальне добриво, яке розроблено спеціально для кімнатних, а також садових рослин за допомогою українського виробника. Комплексне добриво має рідкий вид і містить в собі найнеобхідніші вітаміни і елементи які допомагають: 1) Забезпечувати повноцінне харчування, зростання і життя рослині; 2) Росл..
39.42грн 37.45грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
За допомогою цього засобу, тепер ваші гарні, яскраві і пишні троянди стане ще краще. Їх колір буде більш насиченим, цвітіння буде довше і набагато ефектніше. Застосувати засіб можна доя садового і кімнатної рослини. Дуже важливо використовувати цю підгодівлю, за допомогою якої рослина не буде наража..
15.17грн 14.42грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Прекрасне рішення для покупки. За допомогою цього засобу ви легко і просто зможете продовжити термін життя вашим кущам, на яких ростуть дуже соковиті і смачні ягоди. Дуже важливо відзначити, що засіб також допомагає рослинам вийти з депресії, коли трапилася пересадка або мороз. Кожна культура отрима..
17.16грн 16.31грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Добриво у вигляді паличок від українського виробника. Діє довго, не потребує постійного догляду, але дає неймовірний результат на виході. Палички також допомагають: 1) За рахунок довгої дії (3 місяці) засіб насичує потрібними речовинами рослину і захищає її від хвороб; 2) Дивитися за рослиною потріб..
48.36грн 45.95грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Палички від українського виробника, які мають неймовірну популярність серед покупців. За рахунок того, що палички діють довго, вони здатні врятувати велику кількість рослин від грибкових захворювань, зберігають живий зовнішній вигляд, красу стебла і пелюсток. Відбувається даний етап за допомогою всм..
48.04грн 45.64грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Високоякісне мінеральне добриво, яке допомагає і живить рослину всіма необхідними елементами і речовинами. Які переваги: 1) Засіб живить рослину з усіх боків, покращує його зовнішній вигляд; 2) Розмір плоду стає більшим, а колір яскравішим; 3) Рослина починає ставати сильнішою і вже може захистити с..
27.56грн 26.19грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Ефективна і високоякісна речовина, яка допомагає рослинам тримати себе в формі, боротися з хворобами і грибковими інфекціями. Які переваги ще можна відзначити: 1) Зовнішній вигляд рослини стає свіжішим, листя набирають більш насиченого відтінку; 2) Поліпшується морозостійкість; 3) Міцніше стає і кор..
27.72грн 26.34грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Високоякісне добриво від українського виробника, який може служити кілька місяців. Ідеальний розвиток і зростання забезпечені за рахунок великої кількості найнеобхідніших мікроелементів. Переваги речовини: 1) Працює 3 місяці; 2) Ви не витрачаєте багато часу і сил на догляд за рослиною, адже свою роб..
39.71грн 37.73грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Високоякісне кристалічне добриво, яке було розроблено спеціально з допомогою найкращих українських виробників. Формула даної речовини містить всі необхідні вітаміни і мікроелементи, які необхідні рослині для підтримки рівня життя і його зовнішнього вигляду. Рослини квітучі стають більш живими, мають..
28.44грн 27.02грн
Колiр
<>
Вид
<>
Висота
<>
Період сіяння
<>
Період дозрівання
<>
Засіб ідеальної якості відмінно підходить для підтримки рівня життя для рослин, які схильні до цвітіння. Переваги покупки даної речовини полягають в тому, що: 1) Засіб допомагає рослині мати здоровий зовнішній вигляд, яскраві квіти і міцне стебло; 2) Захищає рослину від багатьох паразитів, не дає ут..
40.46грн 38.44грн
Показано з 1 по 50 із 63 (2 сторінок)