Купити саджанці хвойних рослин
Menu
Your Cart

Хвойні Рослини

Хвойні Рослини
В наш час майже у будь-якому дворі можна побачити росини сімейства хвойних. Це модно, сучасно, елегантно. Але мало хто замислюється над користю цих дивовижних красунь. Вони виділяють корисні фітонциди, які допомагають боротися проти бактерій, вірусів, покращують дихання, настрій та знімають втому. Озлобивши свою ділянку ними, ніби потрапляєш у дику природу посеред саду. Хвойні рослини гармонійно поєднуються з газоном, камінням, різноманітними квітами. За допомогою обрізки надають будь-яку форму. Стане дивовижним живим тином. У такі композиції включають багаточисельні види дерев та кущів, серед яких найпопулярніші: 
  • Сосна – цей вид морозостійкий, добре пристосовується до на благодійних погодних умов. Може бути конусоподібною, напівсферною, з розлогою кроною. Головна перевага – шишки.  
  • Кипарисовик – можуть бути різноманітних форм і відтінків (золотаві, жовто-зелені, салатові, темно-зелені, блакитні). Його вирощують навіть у кімнаті. Морозостійкий, любить вологу.
  • Тис – головна перевага – стійкість до затінків, тож вибір місця не залежить від сонячного світла. Легко підстригати, надаючи потрібної форми кроні. Плоди цієї культури схожі на ягоди. Мінус – повільно росте.
  • Туя – вічнозелена хвойна рослина, яка може бути як карликовою (30 см), так і великим деревом (декілька десятків метрів). Хвоя щільно прилягає до пагону, надаючи пірамідальної форми.
  • Ялівець – може виглядати чагарником, деревом, або ж хвойним килимом. Все залежить від різновиду. 
  • Ялиця – рослина пірамідальної форми, гілля горизонтально звисаюче. Гілочки на дотик м’які, ніби сплющенні. Найароматніша серед інших представників хвойних дерев. 

Купити саджанці хвойних дерев в Україні

Отже, для прикрашення своєї ділянки, не обов’язково бігати по магазинах у пошуках потрібного виду культури. Зайдіть на сайт «Рослини від Василя Івановича» та оберіть хвойну культуру, яка сподобається. Про характеристики, які потрібно враховувати при посадці та вирощуванні, вам розкажуть кваліфіковані менеджери. Ціни у цьому інтернет-магазині досить привабливими, що не впливає на високу якість товару. Адже компанія працює із перевіреними постачальниками із Голландії та Польщі. Трохи зекономити допоможуть акції, яких дуже багато. Доставка відбувається по всій Україні. Якщо ви замовили на суму 1000 гривень, то вона безкоштовна на відділення Укрпошти. У разі пошкодження саджанця при отримані на пошті, магазин вишле безкоштовну заміну. Розплатитися є змога готівкою, чи через інтернет при оформленні замовлення. Для постійних клієнтів присутня бонусна система, потрібно лише зареєструватися на сайті та зробити покупку. У разі підписки на новини, ви отримаєте знижку у 100 гр. на наступнну покупку. 

Техніка вирощування хвойних рослин

Хвойні дерева при пересадці погано приживаються. Відповідно виду оберіть місце посадки (сонячне, затінок), беріть до уваги – деякі види тягнуться догори, у деяких – звисаюча крона, інші, ніби стеляться землею. Найкращий час для посадки – початок осені. Спочатку саджанець потрібно замочити у розчині Корневину приблизно на 10 годин. Тим часом підготуйте яму більшу ніж коріння в півтори рази. У неї додайте опалу хвою, зібрану у лісі для необхідної кислотності. Розташуйте посадковий матеріал таким чином, щоб кореневу шийку не заглибити, землю поступово ущільнюйте. Відразу після посадки потрібен рясний полив, це допоможе землі осісти навколо коренів. Після поливу грунт навколо саджанця присипають сухою землею, піском, тирсою для збереження вологи.

Догляд за хвойними рослинами

  У перші роки життя не допускайте пересушування або перебільшення вологи у грунті. Поливайте не часто, проте рясно, щоб грунт промок приблизно на 40 см. Незначні підкормки обов’язкові молодим та слабким рослинам, використовуйте мінеральні добрива спеціальні для хвойних. Удобрювати краще весною. Перед зимою проведіть вологозарядковий полив, завдяки якому вони будуть себе добре почувати протягом зими. Взимку періодично струшуйте сніг, щоб не обламалися гілки. Для захисту від сонця зимою накрийте спеціальним матеріалом рослину, таким чином ви не допустите опіків. Весною накриття зніміть, проведіть перевірку хвої, зріжте всі пошкоджені хвоїнки. В цей час приділяють увагу формуванню крони.  

Кедр атласький- велике хвойне дерево, золотистий вид якого відрізняється яскраво жовтою хвоєю першого року, на наступний сезон хвоя зеленіє. Шишки циліндричної форми, до 15 см у довжину. Справжній кедр не призначений для вирощування на присадибній ділянці- для цього існують сорти. Видові ж дерева пр..
251.00грн
Кедр гімалайський- це велике дерево, висота якого становить до 50 м., а діаметр його стовбура близько 3 м. Вид дуже декоративний завдяки формі крони і хвої. Хвоя довга, до 25-50 мм., м’яка , тонка, світло- сіро- зелена з сизим відтінком, зібрана в пучки. Пилок розлітається в кінці жовтня та початку..
171.00грн
Кедр ліванський- це дерево висотою до 40м. Крона конусовидна. Хвоя голчаста, рідка, довжиною 8-11 см. Шишки дозрівають за один рік, з’являються через рік. Кедр ліванський посухолюбивий. Погано переносить надмірне зволоження, в молодому віці від цього може і загинути. Морозостійкість середня( -20С). ..
254.00грн
Кипарисовик лавсона Івонне- вічнозелене дерево з конічною формою крони , яка досягає 5-7 м висоти з віялоподібно розгалуженими гілками. Хвоя золотисто- жовта, лусковидна. За сезон дерево може підрости на 20-30 см . Цей кипарис любить сонце та захищені від вітру місця, родючий ґрунт та помірний полив..
128.00грн
Кипарис лавсона Колумнарис- це прямостовбурове, декоративне дерево з вузькою колоновидною кроною. Росте у висоту від 5 до 10 метрів. Щорічно добавляє у рості 20 см. Хвоя сіро- голубого кольору, дуже декоративна. . Дерево не вибагливе до ґрунту. Не любить пересихання землі. Надає перевагу сонячним д..
162.00грн
Сосна гірська Мугус- вічнозелений хвойник з кулевидною кроною. Зростає повільно, щороку додаючи у висоту 15 см. У дорослому віці виростає не більше ніж до 2 м. Голки гострі й жорсткі, зібрані в пучки по 5 шт. Шишки в молодому віці темно- бузкові, а потім стають коричневими. Насіння у цієї сосни їст..
127.00грн
Сосна корейський кедр- це саме те дерево, яке дозволить смакувати кедровими горішками прямо в себе вдома. Дерево швидко росте, досягаючи у висоту до 40 м. Максимальний вік рослини 600 років. Крона має дуже декоративний вигляд. Шишки мають вигляд циліндра, при настанні стиглості горішків, шишка розси..
145.00грн
Сосна новорічна- це вічнозелене дерево, що відноситься до сімейства соснових. Живе рослина від 100 до 600 років. Росте дуже швидко, особливо перші 100 років. Це світлолюбиве дерево, час цвітіння наступає в кінці весни, але процес проходить без появи квіток. В результаті утворюються шишки. Насіння со..
143.25грн
Сосна чорна- круглий хвойний чагарник, з темно- зеленою хвоєю. Висота дорослого дерева сягає 4 м., крона пірамідальна . Росте повільно, щорічний приріс 10 см. Хвоя довга, темно- зеленого кольору, зібрана по 2 шт. Шишки жовто- коричневі, декоративно виділяються на фоні темно зеленого листя. Сосна не..
145.00грн
Сосна шотландська- це дерево, що виростає до 30 м. Росте дуже швидко. Має легкий хвойний аромат. Хвоя тримається зазвичай 2-3 роки. Шишки поодинокі або по 2-3, на загнутих вниз ніжках. Дуже світлолюбива і морозостійка , не вимоглива до родючості ґрунтів рослина. Дерево буде відмінно доповнювати комп..
161.00грн
Тис Войтек- вічнозелений чагарник. Його крона- щільна, пишна, широка, за формою нагадує колону. Хвоя яскраво- зелена, глянцева. Середня висота дерева 1.5-2 м. Відмінна риса цього сорту в тому, що його рекомендують садити на невеликих присадибних ділянках. Тис любить напівтінь, захищений від протягів..
132.00грн
Тис ягідний Купер Голд- оригінальний ягідник з кулевидною кроною блідо- жовтого відтінку. У висоту ледве досягає метра, зато в ширину досягає 2-3 м. Пагони вертикальні, зростають дуже повільно. Тис розміщують як в тіні так і на сонці. Рослина любить вологий і родючий ґрунт. Культура досить морозості..
138.00грн
Тис ягідний Фастігіата Робуста- вічнозелений, строго вертикальний великий кущ зі стрункою , щільною кроною, густо розташованими. , мало розгалуженими гілками з великою кількістю коротких пагонів. Це морозостійкий сорт, але у січні- лютому рослину необхідно притінити ялиновим гіллям або агроволокном...
152.00грн
Туя західна Колумна- колоновидний , високий сорт туї. В дорослому віці висота складає не менше 10 м. Це відносно швидко зростаючий сорт, річний приріст якого 20-25 см. Хвоя досить густа, темно- зелена. Не вибаглива до родючості ґрунтів, морозостійка. Досить сонцелюбива, та з легкістю переносить і на..
178.00грн
Туя західна Пірамідаліс Компакта- відносно новий сорт з кеглевидною кроною до 5-10 м заввишки. Пагони густі, сильні й короткі, щільно притиснуті один до одного. Темні, смарагдові, блискучі лусочки хвої з настанням холодів стають мідно- бурими. Розвивається культура досить інтенсивно. Розташовувати ї..
167.00грн
Туя західна Тедді- карликова вічнозелена хвойна рослина родини Кипарисових. Завдяки своїй незвичайній кулястій формі вона стала справжньою знахідкою для ландшафтних дизайнерів. Це маленьке кругле деревце відмінно виглядає на клумбах. Культура не вибаглива, не вимагає особливого догляду і добре вжив..
165.75грн
Ялівець горизонтальний андорра Варієгатта- компактний хвойний чагарник. Висота рослини не перевищує 0.4-0.5м., розростається в діаметрі до 2 м. Річний приріст 10 см. Крона низька, , щільна. Хвоя коротка, тонка , щільно притиснута до стовбура. До зими набуває фіолетового кольору. Плоди дрібні, непомі..
195.75грн
Ялівець горизонтальний Блю Чіп- невисокий, повзучий ялівець блакитного кольору із середньою швидкістю росту. Хвоя жорстка, тому ялівець добре тримає форму. Цінується ландшафтними дизайнерами за невеликий розмір, гарне забарвлення, що робить його фаворитом серед хвойних кущів. Має характерний приємни..
194.25грн
Ялівець скалистий Блю ероу- це вузькоколоновидне хвойне дерево середньої сили росту. Висота дорослої рослини до 0.8-1 м. Гілки щільно прилягають до стовбура, утворюючи дуже декоративну та компактну форму. Хвоя луската, не колюча, голубувато- зелена. Рослина не вимоглива до ґрунту, виносить посуху, ..
192.75грн
Ялиця бальзамічна Казковий сад- це вічнозелене дерево з Північної Америки, де досягає висоти15-25 м. Крона конусоподібна, гілки опущені до самої землі. Кора гладка, коричнева. Шишки завдовжки 5-10 см, овально- циліндричні, в молодому віці темно- фіолетового кольору. Тривалість життя 150-200 років. Т..
186.75грн
Ялиця грецька- це вічнозелене дерево з вузько- конусоподібною формою крони з опущеними до землі ніжними гілками. Ялиця може досягати 7-8 м у висоту, росте дуже повільно. На фоні деревини хвоя виглядає сизою. Хвоїнки короткі , 15-20 мм, розміщені на пагонах щільно, по спіралі. Шишки вузькі, циліндрич..
188.25грн
Ялиця кавказька- дуже гарне і компактне дерево з об’ємною формою крони та яскраво вираженим ароматом. Це вічнозелена рослина із середньою швідкістю зростання. До десятирічного віку ялиця зростає до 4 м., а діаметр крони складає 1.5-2 м. Живе до 500 років. Це світлолюбна рослина, любить зволожені род..
186.00грн
Ялиця корейська- це повільноростуче вічнозелене дерево до 12 м заввишки, з ширококонусовидною формою крони. У віці 30 років досягає 3-4 м висоти. Відмінна риса сорту- наявніст шишок, які розташовуються вертикально, поблизу кінців пагонів минулого року. Вибаглива до родючості ґрунтів та вологості. Чу..
192.00грн
Показано з 1 по 35 із 35 (1 сторінок)