Купити саджанці гібіскуса
Menu
Your Cart

Гібіскус

Гібіскус
Якщо ви бажаєте прикрасити свій сад красивими рослинами, які будуть мати великі, помітні і дуже ефектні квіти, то вам обов'язково варто вибрати гібіскус. Ця рослина зможе сміливо радувати вас весь сезон і особливо якщо до неї буде надходити багато сонячних променів. Ця рослина не залишає байдужим нікого. Половина з сортів гибискуса починає своє цвітіння ще на початку літа, триває воно приблизно по 3-5 місяців, до середини осені. Ви обов'язково знайдете в каталозі саме той сорт, який буде ідеально поєднуватися з іншими рослинами і підходити під ваш смак для облагородження саду.
Колiр
фіолетовий
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
липень-вересень
Представляємо вашій увазі відмінний сорт під назвою Гібіскус Арденс, який здатний прикрасити своєю красою і ароматом ваш сад.Для українського клімату ця рослина підходить ідеально і найголовніше, що цей сорт не пропаде як влітку, так і взимку. Цвітіння Гибискуса починається в середині літа і триває ..
107.35грн 122.69грн
Колiр
рожевий
Вид
багаторічний
Висота
високоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
липень-вересень
Неймовірно красива і ошатна рослина без якої ваш сад просто не буде повним. Цвітіння рослини починається з середини літа і триває до самих перших заморозків.Рослина любить воду, але варто ретельно стежити за її кількістю, так як при недостатньому рівні вологи, рослина починає скидати своє листя. Ця ..
107.24грн 122.56грн
Висота
високорослий
Гібіскус сірійський Блю Сатин- це багаторічний чагарник що може сягати довжини в 6 м. Цвіте великими бутонами, діаметр яких становить 15 см. Має цікаве бордово- блакитне забарвлення. Любить добре освітлені території, систематичний полив. Ґрунт має бути поживним, любить підкормку добривами. З віком ..
111.30грн
Висота
середньорослий
Гібіскус сирійський Вудбрідж. Цей сорт вирізняється декоративністю великих квіток малинового кольору і компактною формою крони. Висота дорослої рослини до 2 м. Ця рослина додаватиме нотки неповторного казкового свята у ваш сад своїм рясним цвітінням тривалий час. За сезон рослина підростає на 30-40 ..
115.50грн
Висота
середньорослий
Гібіскус сірійський Марина- це прекрасна рослина пізнього цвітіння для вирощування на будь- яких присадибних ділянках. Відрізняється декоративністю великих блакитних квіток. Розкидистий кущ з вертикальною кроною, висота дорослої рослини около 4 м., і близько 2.5 м в ширину. Гібіскус починає цвітіння..
107.80грн
Висота
середньорослий
Гібіскус сирійський Ред Харт - це листопадний компактний кущ з густою рівномірною кроною і великими білими квітами. Гілки міцні, вертикально розташовані. У дорослому віці досягає у висоту 1.5-2.5 м і 1-2 м в ширину. Це швидкоростучарослина. Цвіте гібіскус з липня по вересень. Любить сонячні і захище..
104.30грн
Висота
середньорослий
Гібіскус сірійський Хамабо- швидкозростаючий кущ з квітками ніжно- рожевого кольору і яскравою червоною серцевиною. Висота дорослої рослини 2 м., діаметр крони- 1.5м. Гібіскус досить пізно покривається листям, проте довго радує своїм цвітінням( липень- вересень) . Протягом цього часу рослина рясно в..
105.70грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)