Лаванда
Menu
Your Cart

Лаванда

Лаванда Вікторі- ефіроолійний багаторічник , якийвідрізняється не тільки своїми ошатними синьо- фіолетовим суцвіттями, але і сильним приємним запахом. Якщо придбати і висадити лаванду під вікнами будинку, вона відлякає настирливих комах і на порядок поліпшить настрій. Кущі висотою 0.5-1 м можна вир..
139.30грн
Колiр
фіолетовий
Вид
багаторічний
Висота
низькоросла
Період сіяння
березень-травень серпень-жовтень
Період дозрівання
червень-серпень
Представляємо вашій увазі вічнозелений чагарник трав'янистої типу, який стане доповненням для вашого саду і будь-якої іншої місцевості.Сині колоски досить давно вже популярні і славляться своїм яскравим ароматом. Для українського клімату, такий сорт підходить найбільше, так як може перенести як і си..
143.64грн 164.16грн
Лаванда Елеганс Айс- дивний запашний кущ до 30-35 см заввишки. Пагони прямостоячі, сильногіллясті , покриті тонкими сизо- зеленими листочками. Цвітіння настає в другій половині літа. Рослина викидає стрункі квітконоси, на яких розпускається безліч сріблястих бутонів з прекрасним ароматом. Лаванду мо..
144.20грн
Лаванда Сільвер Міст- трав’янистий багаторічник з безліччю пагонів 35-40 см заввишки й 60 см в діаметрі. У нього дуже ефектне вузьке сріблясто- зелене листя. Квітко носи прямостоячі, в липні- серпні на них формуються суцвіття- колоски, зібрані з дрібненьких бузкового- блакитних квіточок. Рослина дуж..
147.70грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)