Купити саджанці дерева нектарину
Menu
Your Cart

Нектарин

Нектарин
Більшість людей вважає, що нектарин - це персиковий або сливовий гібрид. Ця думка помилкова. Сорт нектарина з'явився шляхом мутації, а якщо бути більш точніше, то через результат самозапилення. Саме так і з'явився на світ, солодкий і дуже смачний фрукт. інші ж сорти з'явилися пізніше і це сталося в результаті схрещування нектарина з іншими предками. Всі сорти нектарина припали до смаку людям, а досвідчені садівники відзначили їх гідно і стали прикрашати свій сад з їх допомогою. Нектарин має гладку поверхню шкіри, найчастіше забарвлений в темно-бордовий колір. Від персика його відрізняє також і те, що нектарин містить в собі більше цукру.
Колiр
червоний
Вид
багаторічний
Висота
150-170 см
Період сіяння
березень-травень,вересень-листопад
Період дозрівання
липень-вересень
Представляємо вашій увазі компактне і дуже красиве дерево, яке допомагає виростити ідеальні, смачні і соковиті плоди нектарина.Це відмінний фрукт, який люблять і діти і дорослі. Важить один плід приблизно 200-300 грам, має солодкий смак і тонку шкірку. Своїм зовнішнім виглядом нектарин зможе без про..
334.31грн 317.60грн
Колiр
червоний
Вид
багаторічний
Висота
150-170 см
Період сіяння
березень-травень,вересень-листопад
Період дозрівання
липень-вересень
Немає нічого кращого яскравого дерева, який служить не тільки представником ідеального смаку і вітамінів, але ще і декоративною прикрасою.Дерево нектарина можна посадити в саду, так як він не займає багато місця, тому колоновидний тип стане для вас відкриттям. Плоди виходять солодкі, соковиті і мают..
327.57грн 311.20грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)